Minecraft - Pocket Edition Demo

Minecraft - Pocket Edition Demo

Pobieranie nie jest już dostępne. Może to być spowodowane przerwą dystrybucji programu, problemami z jego bezpieczeństwem lub z innych powodów. Możesz pobrać te alternatywy:

Minecraft wreszcie dostępny na telefony Android

Minecraft Pocket Edition Demo to darmowa wersja gry Minecraft na telefony z systemem Android. Jeśli jesteś zagorzałym fanem Minecraft na PC lub Minecraft Online, to zapewne nie oprzesz się pokusie, aby zagrać w Minecraft w telefonie Android. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Minecraft zawsze i wszędzie w naszej kieszeni
  • Wciągająca rozgrywka
  • Jest już Survival Mode

Wady

  • Spore ograniczenia wersji demo
  • Wysokie wymagania sprzętowe
Więcej

Bardzo dobry
8

Minecraft Pocket Edition Demo to darmowa wersja gry Minecraft na telefony z systemem Android. Jeśli jesteś zagorzałym fanem Minecraft na PC lub Minecraft Online, to zapewne nie oprzesz się pokusie, aby zagrać w Minecraft w telefonie Android.

Podstawowe opcje

Minecraft Pocket Edition Demoto nieco ograniczona wersja gry Minecraft. W wersji na Android mamy tylko 18 z 36 różnych bloków do dyspozycji. Mapy multiplayer nie mogą być skopiowane na nasz telefon. Nie możemy zapisać gry. Oczywiście gra daje możliwość nielimitowanej aktywności. Od gracza zależy, co zrobi w świecie Minecraft.

Sterowanie

W Minecraft Pocket Edition Demo na Android sterowanie jest całkiem proste. Naszą postacią sterujemy za pomocą czterokierunkowego kontrolera z lewej strony ekranu.

Działanie

Minecraft Pocket Edition Demo działa dość stabilnie i płynnie.

Nasza opinia o Minecraft Pocket Edition

Gra na komórce, nawet tak zaawansowanej jak te z systemem Android, nie odda wszystkich aspektów gry na komputerze. Minecraft Pocket Edition nie jest więc konkurentem dla wersji PC, tylko ciekawym jej uzupełnieniem. Kiedy nie mamy ze sobą komputera, możemy wyjąć z kieszeni telefon Android i popykać w Minecraft, aby zabić kilka chwil nudy.

Ostatnie zmiany

- Dodano Survival Mode - Nowe bloki takie jak drzwi, ogrodzenia i bramy - Możliwość latania w Creative Mode - Dodano moby takie jak owce i zombie - Tryb dnia i nocy w Survival Mode ze wschodem księżyca w nocy - Wiele narzędzi